درباره ما بیشتر بدانید

شرکت داده پژوه آریا مفتخر است که پس از ده سال حضور درخشان در عرصه طراحی سایت،تولید اپلیکیشن موبایل و سئو و بهینه سازی انواع سایتهای صنعتی، فروشگاهی، خبری، مجله های اینترنتی، فضایی برای ایجاد همکاری بلند مدت با صاحبین مشاغل و وب سایت ها در سراسر ایران عزیز ایجاد نماید.

طراحی اپلیکیشن موبایل

با طراحی اپلیکیشن موبایل می توانید این فرصت را داشته باشید که ارتباط و دسترسی بیشتری با مشتریان خود خواهید داشت.  اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشد، شما هم می‌توانید با ساخت اپلیکیشن قدرتمند، کاربردی و زیبا، یک پل ارتباطی مناسب با مشتری‌ها داشته باشید. تیم طراحی اپلیکیشن داده پژوه آریا، با مهارت و تجربه طولانی‌مدت خود آماده است تا در زمینه طراحی اپلیکیشن اندروید و ios با شما همراه باشد. این اطمینان را می توانید داشته باشید که شرکت ما متنوع ترین امکانات و همینطور مناسب ترین قیمت طراحی اپلیکیشن را به شما ارائه خواهد کرد. با ما همراه باشید.

طراحی سایت

شرکت داده پژوه آریا قدیمی ترین و بزرگترین مجموعه طراحی وب سایت حرفه ای در اصفهان و ایران می باشد که با تیمی کاملا متخصص و حرفه ای در زمینه های طراحی و ساخت سایت با تعرفه ها و زمینه های متنوع مثل طراحی وب سایت شرکتی،طراحی وب سایت شخصی،طراحی سایت عکاسی،طراحی سایت علمی،طراحی سایت خبری،ساخت سایت های پرتال و طراحی سایت تبلیغاتی فعالیت دارد.

سئو و بهینه سازی

صاحبین مشاغل می توانند با ثبت سایت خود در وب سایت ما از خدمات مشاوره رایگان، برآورد هزینه‌ها و درنهایت بهینه‌سازی حرفه‌ای سایت خود برخوردار شوند.